Zvicrakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Moreillon, Puidoux, Lavaux-Oron, Waadt/Vaud/Vaud: 1070

1070

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Moreillon, Puidoux, Lavaux-Oron, Waadt/Vaud/Vaud
Qytet :Moreillon
Rajon 3 :Puidoux
Rajon 2 :Lavaux-Oron
Rajon 1 :Waadt/Vaud/Vaud
Vend :Zvicra
Kodi Postar :1070

Informacione të Tjera
Gjuhë :German/French/Italian (DE/FR/IT)
Kodi Rajoni :CH-VD
gjerësi :46.50838
gjatësi :6.78564
Zona Koha :Europe/Zurich
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Moreillon, Puidoux, Lavaux-Oron, Waadt/Vaud/Vaud është e vendosur në Zvicra.Kodi i saj është zip 1070.

Të tjerët u kërkohet në
Moreillon, Puidoux, Lavaux-Oron, Waadt/Vaud/Vaud,1070 ©2014 kodin postar Query