Zvicrakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Oberhofen im Emmental, Bowil, Bern-Mittelland/Berne-Mittelland/Berna-Mittelland, Bern/Berne/Berna: 3533

3533

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Oberhofen im Emmental, Bowil, Bern-Mittelland/Berne-Mittelland/Berna-Mittelland, Bern/Berne/Berna
Qytet :Oberhofen im Emmental
Rajon 3 :Bowil
Rajon 2 :Bern-Mittelland/Berne-Mittelland/Berna-Mittelland
Rajon 1 :Bern/Berne/Berna
Vend :Zvicra
Kodi Postar :3533

Informacione të Tjera
Gjuhë :German/French/Italian (DE/FR/IT)
Kodi Rajoni :CH-BE
gjerësi :46.90187
gjatësi :7.69250
Zona Koha :Europe/Zurich
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Oberhofen im Emmental, Bowil, Bern-Mittelland/Berne-Mittelland/Berna-Mittelland, Bern/Berne/Berna është e vendosur në Zvicra.Kodi i saj është zip 3533.

Të tjerët u kërkohet në
Oberhofen im Emmental, Bowil, Bern-Mittelland/Berne-Mittelland/Berna-Mittelland, Bern/Berne/Berna,3533 ©2014 kodin postar Query