Zvicrakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Concise, Concise, Jura-Nord vaudois, Waadt/Vaud/Vaud: 1426

1426

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Concise, Concise, Jura-Nord vaudois, Waadt/Vaud/Vaud
Qytet :Concise
Rajon 3 :Concise
Rajon 2 :Jura-Nord vaudois
Rajon 1 :Waadt/Vaud/Vaud
Vend :Zvicra
Kodi Postar :1426

Informacione të Tjera
Gjuhë :German/French/Italian (DE/FR/IT)
Kodi Rajoni :CH-VD
gjerësi :46.85190
gjatësi :6.72013
Zona Koha :Europe/Zurich
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Concise, Concise, Jura-Nord vaudois, Waadt/Vaud/Vaud është e vendosur në Zvicra.Kodi i saj është zip 1426.

Të tjerët u kërkohet në
Concise, Concise, Jura-Nord vaudois, Waadt/Vaud/Vaud,1426 ©2014 kodin postar Query