Zvicrakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Niederneunforn, Neunforn, Frauenfeld, Thurgau/Thurgovie/Turgovia: 8525

8525

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Niederneunforn, Neunforn, Frauenfeld, Thurgau/Thurgovie/Turgovia
Qytet :Niederneunforn
Rajon 3 :Neunforn
Rajon 2 :Frauenfeld
Rajon 1 :Thurgau/Thurgovie/Turgovia
Vend :Zvicra
Kodi Postar :8525

Informacione të Tjera
Gjuhë :German/French/Italian (DE/FR/IT)
Kodi Rajoni :CH-TG
gjerësi :47.59586
gjatësi :8.78364
Zona Koha :Europe/Zurich
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Niederneunforn, Neunforn, Frauenfeld, Thurgau/Thurgovie/Turgovia është e vendosur në Zvicra.Kodi i saj është zip 8525.

Të tjerët u kërkohet në
Niederneunforn, Neunforn, Frauenfeld, Thurgau/Thurgovie/Turgovia,8525 ©2014 kodin postar Query